eTwinning projekt: Domaće čestitke za Europski dan jezika

Učenici 7. A i 7. B razreda sudjelovali su u eTwinning projektu pisanja čestitki na hrvatskom jeziku za djecu Europe. Svi su učenici i učitelji koji su sudjelovali u projektu dobili uputu da tekst s engleskog jezika djeca prevedu na svoj materinski jezik:

Hello,  My name is ….. I am ………(age) I live in ………..(country) and go to ……..school. I speak ( language) . But I study English, just like you.
HAPPY EUROPEAN DAY OF LANGUAGES                                                                                                          Signature

U projektu su sudjelovala 32 učitelja iz različitih europskih škola, a rezultati projekta (poslane čestitke) učenici su pročitali 26. rujna na Europski dan jezika.