Hrvatski dječji festival

Hrvatski dječji festival najmasovnije je okupljanje djece predškolskog i osnovnoškolskog uzrasta iz cijele Hrvatske u tri ravnopravna umjetnička izraza: popularna dječja zborska pjesma te likovni i pjesnički izričaj.   Svojom koncepcijom ovo je jedinstveni dječji festival, koji svake godine okuplja oko tisuću sudionika, pri čemu se kroz rad sa djecom i stimuliranje prezentacije njihovih talenata i kvaliteta potiču razvojne mogućnosti i utire put stvaranju budućih pjevača, skladatelja, slikara i pjesnika.   U protekle 24 godine Festival je iznjedrio oko 500 novih dječjih pjesama, oko 1200 dječjih slika u likovnom segmentu festivala i oko 5400 poetskih radova malih literata.   Na 25. Hrvatskom dječjem festivalu djeca osnovnoškolskog uzrasta predstavila su svoje radove – slike i poeziju.   Među nagrađenima je i Lara Školić, učenica 6. b u kategoriji literarnih radova.