Gostovanje kazališta Mala scena

U četvrtak 2. studenoga posjetili su nas glumci zagrebačkog kazališta Mala scena kako bi za naše najstarije učenike odigrali predstavu zanimljivoga naziva, Huligan. Tribine. Sjever. Utakmica. Galama, a zatim i tučnjava. Nažalost, ovakav scenarij ponavlja se sve češće, a riječ navijač postaje sinonim za huligana. Zrks je jedan takav tip. Mlad, navijač, devijantan. Izgleda arogantno i samodopadno. A zapravo? Zapravo je Zrks nesiguran. Zrks se skriva.Je li Zrks uistinu huligan i koji će put odrastanja morati prijeći?

Predstava Huligan je moderna, zanimljiva i više puta nagrađivana pa ne čudi da je i kod naših učenika izazvala oduševljenje. Temeljena na stvarnim događajima, ostavila nas je u nedoumici. Predstava nas se dojmila jer je uz oduševljenje u svima probudila i nagon za preispitivanje vlastitih životnih odluka te nam je omogućila učenje na tuđim greškama.