Našoj školi dodijeljene dvije Europske nagrade kvalitete

Naša škola je nagrađena Europskom oznakom kvalitete za izvrsnost rada u eTwinning projektima: “Uz čitanje riječi rastu 3” koordinatorice Ivanke Tomić i “Green Wherever Together” koordinatorice Ivane Lovrić.

To znači da je naš rad, rad naših učenika i naše škole prepoznat na najvišoj europskoj razini!

Projekti koji dobivaju Europsku oznaku kvalitete su oni koji su najviše rangirani među onima koji su dobili Nacionalnu oznaku kvalitete. Svaka nacionalna organizacija za podršku ističe prvih 30 % dodijeljenih nacionalnih oznaka kvalitete na temelju svoje ocjene kvalitete.

Kao rezultat, dobili smo certifikat  Europske oznake kvalitete  (European quality label) koju dodjeljuje the Central Support Service (CSS) u Briselu.

Europska oznaka kvalitete vrednuje rad svih nastavnika i učenika koji sudjeluju u eTwinning projektu. Ovi projekti predstavljaju primjere uspješne europske suradnje.

Ivana Lovrić